سمینار متفاوت محمدرضا شعبانعلی

1
سمینار متفاوت محمدرضا شعبانعلیReviewed by پویا ودایع on Sep 11Rating:

روز ۱۹ شهریور ( دیروز پنج شنبه ) محمدرضا شعبانعلی من رو لایق دید و همانند سال های قبل به سمینار سالیانه خودش دعوت کرد . محمدرضا قبل از اینکه یک دوست خوب باشه استاد من در حوزه مذاکره بوده و چند باری در کلاس های او افتخار شاگردی داشتم و امیدوارم باز هم بتوانم از تجربیات شعبانعلی استفاد کنم . اصلا قرار نبود امسال به خاطر مسافرت تهران باشم اما شکر که این میسر شد و در جمع متممی ها بودم .

سمینار با قطع برق شروع شد اتفاقی که شاید داد همه را در سمینارهای دیگر در می آورد .اما نکته جالب صبر و حوصله افرادی بود که در همایش بودند و عدم توجه افراد به این موضوع . شاید جمع متفاوت شرکت کنندگان در سمینار و اعضایی که حضور داشتند باعث این قظیه شد ،که باعث حسادت من به محمدرضا از داشتن این طور علاقه مندان در حوزه خود شد .

سمینار متفاوت از جنس شرکت کنندگانی متفاوت ، باعث می شود حتی افرادی که خود برگزار کننده هستند و سخنران از بودن در ان لذت ببرند . من روز خوبی تجربه کردم با وجود اینکه مادر بهتر از جانم در بیمارستان بستری بود ، با رخصت گرفتن از مادر و رفتن به سمینار محمد رضا تجربه ای جدید کسب کنم.

شوخی های همیگشی محمدرضا شعبانعلی  هم طبق معمول نقل سمینار بود و بنده رو هم از تیکه پرانی های خودش بی نصیب نگذاشت . اکثر دوستان متممی رو خوب از نزدیک تا کنون ندیده بودیم و این سمینار محلی برای تازه کردن دیدار با اساتید و دوستان مشترک من و شعبانعلی بود .

بحث در مورد تست های روانشناختی و روانشانسی جدیدترین چیزی بود که محمدرضا مطرح کرد . شعبانعلی استاد باهوش و زیرک است که با توجه به جمع و ظرفیت افراد با آنها شوخی می کند و سعی می کند هر سمینار و همایش را مطابق با شخصیت های حاظر اداره کند .

در آخر محمدرضا شعبانعلی با گفتن این سمینار آخر من است اکثر افراد را شوکه کرد .


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  سمینار متفاوت محمدرضا شعبانعلی

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

1 نظر

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +
دانلود فایل شناخت دروغ از طریق زبان بدن
اگر دوست دارید از حالت چهره و حرکات فرد بفهمید که او راست می گوید یا دروغ,کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا فایل ۱۰ دقیقه ویدیویی که پویا ودایع در آن توضیح می دهد را به صورت رایگان دریافت کنید
قول می دهیم ایمیل های نامربوط به شما ارسال نکنیم