رویدادها

شرکت در خیریه رحمت برای همه – یاد بود استاد انوشیروان ارجمند

شرکت در خیریه رحمت برای همه – یاد بود استاد انوشیروان ارجمند : سال هاست که بنا به دعوت و محبت دوستان سعادت پیدا کردم و در خیریه ای به نام رحمت برای همه شرکت می کنم و تا جایی که می توانم ذره ای هم کمک می کنم . مراسم امسال ویژه بودو در کاخ نیاوران برگزار شد ومراسم امسال در نبود یار همیشگی استاد انوشیروان ارجمند برگزار شد و استاد ارجمند که افتخار داشتم چند باری افتخار همراهی ایشون را در مراسم مختلف داشتم امسال در کنار ما نبود . خیریه با کمک همیشگی و پر توان مسیولان رحمت برای همه و با همراهی و مساعدت خانم بهار ارجمند برگزار شد . خانم بهار ارجمند دختر استاد با تمام توان سعی کردند تا مراسم ابرومند و در خورد برگزار گردد . اختتامیه مراسم رحمت برای همه در کنار بزرگواران هنرمند و خانواده بزرگوار ارجمند  برگزار شد که در ادامه گزارش تصویری از این مراسم را ارایه می دهیم. امید است به هدف والای خود که همانا رسیدن به شعار خوب رحمت برای همه یعنی کشف راز بخشیدن دست یابیم . 

این نوشته ای است که سایت رحمت برای همه برای تعریف کشف راز بخشیدن منتشر کرده اند .

کشف راز بخشیدن

به جستجوی سعادت جاودان، عشق، بزرگترین هدیه هستی و فروغ بی پایان را یافتیم، و با کشف راز بخشیدن بر افروختن این آتش جاودان برخاستیم. و کوشیدیم به جز مهر به جز عشق در این خاک، مزرعه پاک، دگر هیچ نکاریم. و چنین، در دل های فرزندان محروم این خاکدان، بهشت را به چشمان خویش “دیدیم”، به جان تجربه کردیم تا با تجربه بخشیدن و کشف راز رهایی بخش آن و به توفیق یزدانی، جهانی برتر و انسان هایی والاتر بیافرینیم.

موسسه خیریه رحمت للعالمین، سعی در فراهم آوردن چنین فضایی داشته تا دور از بده بستان های مادی در راستای تعالی جان و روان انسانها، فرهنگ بخشش و عشق ورزیدن را گسترش دهد. در رحمت للعالمین، مهم، ایجاد پیوند دوستی و مودت میان افراد است و هدف آن است که کودکان یتیمی را که در شرایط نامساعد اقتصادی، تربیتی و فرهنگی هستند، تحت پوشش قرار دهیم تا با حمایت های عاطفی و مادی خانواده های مددکار و با ایجاد دلگرمی و انگیزش، در راه رشد و تعالی قدم بردارند و به سر منزل شکوفایی، خودباوری و خودکفایی برسند؛ حمایت هایی که همه جوانب زندگی ایشان اعم از خوراک، پوشاک، مسکن، آموزش و خدمات درمانی را با تمرکز بر تحصیلات و بهداشت، در برخواهد گرفت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *