کتاب تن گفت ( زبان بدن ) منتشر شد

کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

0

کتاب حاضر یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال۲۰۱۶ نوشته و منتشر شده است. ویژگی‌ای که این ترجمه را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است. زبان بدن (تن‌گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره‌کنندگان باید به آن توجه کنند. این کتاب شامل گام‌ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و رسیدن به مزایای آن است. ما همواره در حال برقراری ارتباط مستقیم هستیم و این کار را با استفاده از واژگان و اندام‌های بدن خود انجام می‌دهیم، اما گاهی پیش می‌‌آید که واژگان ما یک مفهوم را می‌گویند و بدن ما به مفهوم دیگری اشاره دارد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای مثال، با استفاده از واژگان می‌گویید که حالتان خوب است و از آنجا که در واقع چنین نیست، مخاطب با توجه به زبان بدن شما در می‌یابد که حالتان خوب نیست.

مقدمه مترجم
فکر و ذهنِ یک آموزگار، یک استاد و حتی یک سخنران همیشه به دسترسی منابع آموزشی به‌روز دنیا گرایش داشته است و متأسفانه در خیلی از مواقع، یک کتاب خاص و قدیمی بارهاوبارها، با توجه به قوانین خاص کشور عزیزمان ایران، چاپ و با ترجمه‌های گاه ناکارآمد در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد. به همین دلیل من و چند تن از همکاران در عرصة آموزش بر آن شدیم تا با هزینه‌های شخصی، کتاب‌های جدیدی را تهیه کنیم و با هماهنگی با نویسندگان و ناشران دنیا آن‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

من، پویا ودایع معلمی در حوزه زبان بدن (تن‌گفت) و روابط‌عمومی هستم. یک دهه است که به کار آموزش پرداخته‌ام و کوشیده‌ام با مطالعه و دانشجویی، دانش خودم را افزایش دهم. چهار کتاب هم در زمینه زبان بدن، که من به آن تن‌گفت می‌گویم نوشته‌ام. همیشه سؤال بسیاری از دانشجویان و کسانی که در سمینارهای من شرکت کرده‌اند چند چیز مشخص بوده است: آیا کتاب بومی تن‌گفت داریم؟ آیا کتاب روز دنیا در زمینه زبان بدن ترجمه شده است؟

خب، در پاسخ به سؤال اول پاسخ کاملاً مشخصی داشتم و کتاب‌های خودم را معرفی می‌کردم؛ اما درباره پاسخ سؤال دوم همیشه دستم بسته بود و جوابی نداشتم؛ تا اینکه در زمینه زبان بدن چند کتاب خوب و به‌روز دنیا را پیدا کردم. مطالعه و تحقیق درباره نویسنده‌ها طول کشید و سرانجام فرصتی فراهم شد تا کتاب حاضر را ترجمه و با توضیحات مختصر عرضه کردیم.

از آنجا که حرفه من تدریس زبان بدن و روابط‌عمومی است، در ترجمه این کتاب کوشیدم از کلام آموزشی و روش تدریس خودم در زبان بدن نیز بهره بگیرم و هر جا که لازم دیدم نظری را بیفزایم. مستطیل‌هایی که در کتاب می‌بینید و خواهید خواند، هیچ‌کدام از نوشته اصل کتاب نیست و تجربه‌ها و نظرهای من درباره زبان بدن بومی کشورمان است.

امیدوارم از خواندن این کتاب به‌‌روز لذت ببرید و همیشه برای آموزش خود هزینه کنید که با آموزش است که انسان به کمال و خوشبختی واقعی خواهد رسید.

پویا ودایع

 خرید از سایت های دیجی کالا ،  بامیلو  و نسل نواندیش 
تلفن تماس انتشارات نسل نواندیش  ۲۲۴۷ ۸۸۹۴ ۰۲۱ . ساعات پاسخ گویی در روزهای کاری از ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  کتاب تن گفت ( زبان بدن ) منتشر شد

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +
دانلود فایل شناخت دروغ از طریق زبان بدن
اگر دوست دارید از حالت چهره و حرکات فرد بفهمید که او راست می گوید یا دروغ,کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا فایل ۱۰ دقیقه ویدیویی که پویا ودایع در آن توضیح می دهد را به صورت رایگان دریافت کنید
قول می دهیم ایمیل های نامربوط به شما ارسال نکنیم