کتاب زبان بدن دروغ گوها منتشر شد

جدیدترین کتاب زبان بدن دنیا ترجمه شد

0

کتاب زبان بدن دروغ گوها به دو بخش تقسیم شده است: در بخش اول یاد می‌‌گیرید وقتی کسی به شما دروغ می‌گوید از نظر هیجانی چه اتفاقاتی برای شما می‌افتد و هوشیار بودن در این زمان‌های چالش‌برانگیز چقدر مهم است. زمان و چگونگی آغاز دروغ‌گویی را کشف خواهید کرد و اینکه چطور دروغ‌گویی بخش مهم رشد یک فرد معمولی و نرمال می‌شود. شما خواهید آموخت چرا حیوانات، کودکان، نوجوانان و افراد بالغ دروغ می‌گویند و چه نوع دروغ‌هایی می‌گویند. شما خواهید فهمید دروغ‌های مصلحتی کوچک و حتی دروغ‌های بزرگ‌تر چطور می‌توانند مثبت باشند و تأثیرات مفید بگذارند. همچنین خواهید دید دروغ گفتن چطور زندگی‌ها را متلاشی می‌کند. شما می‌توانید دروغ‌گوهای عادتی (سوء‌استفاده‌کنندگان از احساسات افراد از طریق اینترنت، فریب‌کاران اینترنتی و حتی جامعه‌ستیزها‌) را بشناسید و به دلیل اینکه نمی‌توانید از طریق اینترنت فرد مقابل را ببینید یا صدای او را بشنوید، نکته‌هایی را خواهید آموخت تا با استفاده از آن‌ها فریب‌کاری احتمالی را در نوشتار افراد تشخیص دهید. این بخش علائمی را معرفی می‌کند که هنگام فعالیت اجتماعی یا کسب‌وکار آنلاین به کار شما می‌آید.

کتاب زبان بدن دروغ گوها تصویری کلی از دروغ‌گو به شما ارائه می‌دهد. شما اهمیت زمینه، اعتماد به احساس درونی و گوش‌دادن به علائم زبان بدن خودتان را متوجه خواهید شد و خواهید دانست که ممکن است همه این‌ها نشانه این باشد که کسی در حال دروغ‌گفتن به شماست. خواهید آموخت دنبال چه علائمی در زبان بدن، حالات چهره، صدا و الگوهای صحبت فرد دروغ‌گو باشید. شما با شناختن علائم دروغ‌گویی که در بدن فرد (سر، چشمان، بینی، دهان، لب‌ها، چانه، دندان‌ها، گوش‌ها، مو، پوست، بازوها، دستان، سینه، حالت ایستادن، ران‌ها و پاها) وجود دارند، خواهید آموخت چطور دروغ را تشخیص دهید. خواهید آموخت با شناخت الگوهای صحبت، چگونه الگوهای صدایی و انتخاب کلمات دروغ را تشخیص دهید. کلمات و جملات کلیدی و علائم ارتباطی‌ای را خواهید آموخت که اغلب دروغ‌گوها در نوشته‌ها و گفته‌های خود به کار می‌برند. حتی خواهید آموخت چطور از همه این تکنیک‌ها برای شناخت خطرناک‌ترین دروغ‌گوها، یعنی افراد جامعه‌ستیز، استفاده کنید.

دوباره هرگز!

امروزه شما نمی‌توانید دوست، دشمن، راستگو و دروغ‌گو را به‌طور دقیق تشخیص دهید. برای جلب اعتماد هنگامی که می‌خواهید ماشین بخرید، وارد یک کسب‌وکار جدید شوید، در شغل خودتان از دیگران پیشی بگیرید، همسری مناسب پیدا کنید، به زندگی با همسرتان ادامه بدهید یا نه و مطمئن شوید فرزندانتان در فعالیت‌های غیرقانونی شرکت ندارند، راهی به‌جز مشاهده دقیق وجود ندارد. باید بدانید که آیا خبرسازهایی مثل نامزدهای پیروز انتخابات حقیقت را می‌گویند یا نه و ازآنجاکه بخش زیادی از زندگی اجتماعی و کار شما به‌صورت آنلاین است، اگر نتوانید دروغ‌گوهای سایبری را بشناسید، مزیتی بزرگ را از دست داده‌اید.

بعد از خواندن این کتاب، هیچ‌گاه از این جملات استفاده نخواهید کرد: «ای وای من ندیدمش، من فریب خوردم، سرم کلاه رفت یا کسی از من سوء‌استفاده کرد.» از این به‌بعد، می‌توانید علائم تصویری و صوتی فریب‌کاری را به‌موقع ببینید و دیگر هرگز در دام یک دروغ‌گو نیفتید.

زبان بدن دروغ گوها کتاب زبان بدن دروغ گوها منتشر شد                  2

 


ناشر کتاب زبان بدن دروغ گوها :  نشرنسل نواندیش
شابک : ۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۸۵۱-۸
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : زبان بدن دروغ گوها
نویسنده   : لیلیان گلاس
مترجم   : پویا ودایع
قطع : رقعی
صفحات : ۲۵۶
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ اول


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: کتاب زبان بدن دروغ گوها منتشر شد

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3