چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟

زبان بدن مردان

0
چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟Reviewed by پویا ودایع on Jul 11Rating: 5.0چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟به طور کلی خواندن ذهن آقایان بسیار سخت است، مخصوصا که به طور میانگین مردان 13000 کلمه کم تر از بانوان حرف می زنند. من توانستم همسرم با مواقعی که حرف نمی زند رمز گشایی کنم، اما بعد متوجه شدم راه های بهتری هم وجود دارد. از وقتی که در زمینه ی زبان بدن تحقیق می کنم متوجه شدم رابطه ام با همسرم تغییر کرده و عمیق تر شده. من یاد گرفتم تا به مردم گوش دهم و متوجه منظوری که پشت حرف هایشان دارم شوم. هرچند که آقایان زیاد از کلمات استفاده نمی کنند و منظورشان را با زبان بدن می رسانند. دراینجا برایتان چند نشانه از زبان بدن آقایان را فراهم کردیم.

چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟

به طور کلی خواندن ذهن آقایان بسیار سخت است، مخصوصا که به طور میانگین مردان ۱۳۰۰۰ کلمه کم تر از بانوان حرف می زنند. من توانستم همسرم با مواقعی که حرف نمی زند رمز گشایی کنم، اما بعد متوجه شدم راه های بهتری هم وجود دارد. از وقتی که در زمینه ی زبان بدن تحقیق می کنم متوجه شدم رابطه ام با همسرم تغییر کرده و عمیق تر شده. من یاد گرفتم تا به مردم گوش دهم و متوجه منظوری که پشت حرف هایشان دارم شوم. هرچند که آقایان زیاد از کلمات استفاده نمی کنند و منظورشان را با زبان بدن می رسانند. دراینجا برایتان چند نشانه از زبان بدن آقایان را فراهم کردیم.

نشانه هایی از زبان بدن مردان

اول اینکه، آقایان از نقاط مختلف مغزشان برای خواندن زبان بدن استفاده می کنند، اما معمولا به خوبی بانوان نمی توانند این کار را انجام دهند. یکی از محققان، مونیکا مونر کشف کرد که معمولا مردان اولین سیگنال نگاه عاشقانه ی بانوان را از دست می دهند. به طور میانگین بانوان باید حداقل سه بار نگاه چشمی برقرار کنند تا مردان متوجه شوند.

اموزش زبان بدن مردان - اموزش زبان بدن خانم ها  زبان بدن چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟ young crazy man happy expression 1194 1931

دروغ گفتن در خانم ها و آقایان

دروغ گفتن در آقایان و بانوان متفات است. و این به خاطر این است که حرکات فریب دهنده شان باهم متفاوت است :

مردان دروغ می گویند تا خود را قدرتمند تر، موفق تر و جذاب تر نشان دهند. آن ها درباره خودشان ۸ برابر بیشتر دروغ می گویند تا دیگران. اما بانوان کم تر درباره خودشان دروغ  می گویند، دروغ هایشان اغلب برای این است که به دیگران احساس خوبی بدهند یا از احساساتی محافظت کنند.

جذابیت و کشش مردان

مردان معمولا انگشت پاهایشان را به کسی که علاقه مندند اشاره می کنند. تحقیقات درباره روانشناسی جاذبه نشان داده است که مردان ناخوداگاه پاهایشان را به سمت جایی که می خواهند بروند و به آن علاقه مند هستند، اشاره می کنند.

چرا آقایان معمولا فضای بیشتری را اشغال می کنند؟

تحقیقات نشان داده است که این قضیه دلیل بیولوژیک دارد که مردان دوست دارند فضای بیشتری از تخت خواب، اتاق، زیر میز غذا و … داشته باشند. و یا بازوانشان را باز بگذارند. این کار در اصل برای نشان دادن قدرت آن هاست. می خواهند اثبات کنند از قدرت زیادی برخوردار هستند و این کار را انجام می دهند چرا که اکثر اوقات احساس می کنند احتیاج به اثبات قدرتشان دارند.

مردان بسیار کم صحبت می کنند و حرف هایشان را با زبان بدن می گویند. مطمئن باشید که تمام این نشانه ها را متوجه شده اید.


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  چگونه زبان بدن آقایان را بخوانیم؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3