مقدمه کتاب بدن سخن می گوید .کتابی در مورد زبان بدن

آموزش زبان بدن 
0
مقدمه کتاب بدن سخن می گوید .کتابی در مورد زبان بدنReviewed by پویا ودایع on Jan 19Rating:

 

به‌نام خداوند یکتا

 

زبان بدن چیست؟ آیا زبان بدن در همه‌ی روابط اجتماعی و تجاری کاربرد دارد؟

عموم مردم فکر می‌کنند که زبان بدن فقط برای مجریان تلویزیونی، بازیگران، نیروی پلیس‌ها یا کارآگاهان کاربرد دارد، درصورتی‌که زبان بدن، زبان خاموش هر انسان است که ناگفته‌های هر شخص را به‌صورت فیزیکی به بدن انتقال می‌دهد که ما این انتقال را هر روز با چشم‌ها و بدنمان حس می‌کنیم؛ اما کمتر به مفهومش دقت می‌کنیم.

کتابی که اکنون در دست دارید، حاصل تلاش یکی از مترجمان و مدرسان حرفه‌ای در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی است که تجارب ارزشمند خود را در حوزه‌ی ترجمه، به‌صورت کاملاً مفید و راهبردی در اختیار ما قرار داده است و از ایشان کتاب‌ها و ترجمه‌های متعدد دیگری نیز موجود است.

با بررسی بازار کتاب می‌توانید متوجه شوید که اغلب کتاب‌های منتشره پیرامون زبان بدن در ایران، ترجمه‌ی یک کتاب از آلن پیز است که با ترجمه‌های گاه بسیار غیرحرفه‌ای و فقط جهت دستیابی به سهمی از بازار نشر، به چاپ رسیده است. من به‌عنوان فردی که چندین سال است به آموزش علم زبان بدن می‌پردازم، جای خالی منبعی دیگر را احساس می‌کردم و اینک بسیار خوشحالم که این کتاب در ایران به‌عنوان یک منبع مفید و کارامد معرفی خواهد شد و می‌تواند یک منبع جدید و به‌روز برای همه‌ی علاقه‌مندان باشد.

کتاب خوب همچون سرمایه‌ای جاویدان می‌تواند همراه ما باشد که این سرمایه باید به‌موقع و در زمان مناسب به دست ما برسد تا از آن به‌درستی استفاده شود و در این میان به‌نظر می‌رسد کتاب بدن سخن می‌گوید بخشی از نیازها و کمبود منابع در این زمینه را پوشش دهد.

شایسته می‌دانم که از مترجم کتاب سرکار خانم نجات‌مهر و مدیریت انتشارات نسل‌نواندیش جناب آقای علیپور سپاسگزاری کنم که باعث ورود منبعی جدید و مفید به کشور عزیزمان شده‌اند. امیدوارم با مطالعه‌ی این کتاب، برخی باورها که به‌اشتباه در کشور ما رایج است اصلاح شود.

 

به امید موفقیت‌های روزافزون

پویا ودایع، مدرس و سخنران زبان بدن

 

نام کتاب  :  بدن سخن می‌گوید –  نویسندگان [جو ناوارو]، ماروین کارلینز  ؛ مترجم آزیتا نجات‌مهر.

نشر : نسل نواندیش، ‏‫‏۱۳۹۲

‏‫‏

 حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  مقدمه کتاب بدن سخن می گوید .کتابی در مورد زبان بدن

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3