آموزش زبان بدن

فیلم آموزشی زبان بدن – body language

فیلم آموزشی زبان بدن - body languageReviewed by پویا ودایع on Mar 1Rating:

فیلم آموزش زبان بدن در استدیو  وب یاد ضبط شده است و  برای استفاده دانشجویان  علاقه مندانی که دسترسی به کلاس زبان بدن ندارند مفید و  موثر خواهد بود . این فیلم ها رو به تمامی دانشجویان که می خواهند دوره ای به مباحث زبان بدن انجام دهند توصیه می کنم .

 

معجزه زبان بدن؛ اشارات، مفاهیم و کاربردها

چگونه با دانستن تکنیکهای زبان بدن در برقراری ارتباط، مذاکره و فروش موفق باشیم

 

 

دراین وب‌یاد می‌آموزید

آیا تا به حال در موقعیتی بودید که واقعا نمی توانستید حرفهای طرف مقابلتان را باور کنید؟ آیا این حس را در ارتباط با کسی داشتید که انگار چیزی درست نیست و ارتباط با او به دلتان نمی چسبد؟ اختلاف بین چیزی که افراد می گویند و آنچه که ما برداشت می کنیم، ریشه در ارتباطات غیرکلامی یا همان زبان بدن دارد. شما می توانید با یادگیری نشانه ها، اشارات و مفاهیم زبان بدن، به آسانی درک بهتری از افراد پیدا کنید و موثرتر و بهتر با آنان ارتباط برقرار کنید. شیوه ای که ما دست می دهیم، می نشینیم و می ایستیم همه پیامهایی را درباره ما به طرف مقابل انتقال می دهند. بنابراین هرآنچه که در درون شما یا یا در درون شخص مقابل شما می گذارد، در غالب زبان بدن نمود بیرونی نیز دارد. با یادگیری تن گفت یا زبان بدن شما می توانید آسانتر ذهن افراد مقابلتان را بخوانید.
در این وب یاد، یاد خواهیم گرفت که تن گفت یا زبان بدن چیست؟ و چه کاربردهای می تواند در کسب و کار و روابط عمومی ما با دیگران داشته باشد. سعی شده است باور های غلط در مورد زبان بدن در کشور و موانع یاد گیری آن مورد بررسی قرار گیرد. بر اساس سابقه تدریس این دوره تن گفت در مراکز مختلف سعی شده است که در این دوره آموزشی به صورت کاربردی مقدمات زبان بدن معرفی گردند.

 

وب یاد- 70

آموزش زبان بدن در وب یاد

 

درباره من

من پویا ودایع هستم، تحصیلات خودم را در رشته الکتروتکنیک شروع کردم و با مهندسی فروش MBA ادامه دادم و در حال حاضر هم فارغ التحصیل رشته مدیریت روابط عمومی و افکارسنجی هستم. دهه هشتاد در مورد کسب و کار تحقیق کردم و متوجه شدم در مورد آموزش منابع انسانی کمبود هایی وجود دارد که با شرکت در کلاس های مذاکره و … به انتقال این دانش ها به همکاران و اشخاص دیگر پرداختم. بعد از چند سال تحقیق در حوزه افکار سنجی اولین کتاب زبان بدن بومی ایران را با عنوان مهندسی زبان بدن به رشته تحریر در آوردم و با انتشار کتاب صوتی زبان بدن این راه را ادامه دادم، در حال حاضر در حال نوشتن کتاب های دیگر در حوزه شخصیت شناسی و مذاکره هستم.

 

 فیلم آموزشی زبان بدن 

www.webyad.com

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *