زبان دست – علامت چشم شیطان

0
زبان دست - علامت چشم شیطانReviewed by پویا ودایع on May 17Rating:

زبان دست

یک علامت بر اساس شیوه نمایش دادن آن می تواند معانی مختلفی داشته باشد. در ادامه ، چهار تصویر از علامت  “شاخک ها” آورده شده است که این گفته را توضیح می دهد. هر کدام از این چهار تصویر معنای منحصر به فردی بر پایه شیوه نمایش دست دارند. دو گونه دیگر نمایش، با نام های “سلام موج سواران” و “تلفن”  هم وجود دارند که در قسمت های بعدی آورده خواهند شد.

اشاره “شاخک ها” یا “کورنا” اخیرا بیشتر توسط طرفداران موسیقی راک و متال استفاده شده است، اما بعضی اعتقاد دارند که توسط “رونی جمیز دیو “خواننده شنبه سیاه محبوب شده است.در این زمینه، این اشاره ترکیبی است از “چشم شرور” یا شیطان که با  طرد از جامعه در طرفداری از یک جنس دیگر، مواد مخدر یا سبک زندگی راک ان رول ترکیب شده است. امروزه بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا از این اشاره فقط به منظور گفتن ” عالیه” استفاده می کنند . نماد پشت یک اشاره در زمان نسبتا کوتاهی می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد . 

 

 

زبان دست - شیطان زبان دست زبان دست - علامت چشم شیطان

 

علامت چشم شیطان یا  سر شتر

بر اساس فرهنگ فرد استفاده کننده، این اشاره برای نفرین کردن یا دور کردن نفرین استفاده می شود. همان طور که در تصویر مشخص است، این اشاره در حال فرستادن امواج شیطانی است. با این وجود، اگر بازو پایین باشد و انگشتان به پایین اشاره کرده باشند به احتمال زیاد به این معنی است که یک نفرین منحرف شده است.برای ارسال نفرین، دست به سمت جلو گرفته شده و قلب طرف مورد نظر را هدف می گیرد. در کاربرد خیلی ایتالیایی است، منبع اصلی آن نامشخص است ولی این یک اشاره رایج و خرافاتی در ناپل است و نباید با علامت “به تو خیانت شده است”یا “بی غیرت” اشتباه شود.

 

 

زبان دست -090 زبان دست زبان دست - علامت چشم شیطان

 

امن / احترام / آرام / هرج و مرج

این اشاره که معمولا وسط سینه و شکم انجام می شود، توسط اسطوره راک ،رونی جمیز دیو ، معروف شد. این اشاره به عنوان یک اشاره دیگر “امن” و “همه چیز آرومه” در حداقل یک کشور استفاده می شده است. این علامت در بین جوانان آفریقای جنوبی قبل از سقوط آپارتاید رایج بود و عموما با بیان “ات تا دا” یا “آی ته داه” یا درانگلیسی “امن” که معنای “همه چیز خوبه، تو چطوری؟” دارد، همراه می شد. از آن زمان وارد خرده فرهنگ راک و گت شد و معنی ما خوبیم یا خیلی عالیه به خود گرفت.

 

زبان دست -09 زبان دست زبان دست - علامت چشم شیطان rock hand

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  زبان دست – علامت چشم شیطان

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3