زبان بدن کسی که دوستتان دارد

نشانه های زنان عاشق

0
زبان بدن کسی که دوستتان داردReviewed by پویا ودایع on Jul 5Rating: 4.5زبان بدن کسی که دوستتان دارد5 علامت از زبان بدن زنان که نشان می دهد او شما را دوست دارد!ممکن است تشخیص اینکه زنی شما را دوست دارد یا خیر بسیار سخت باشد. آیا او واقعا جذب شما شده است یا فقط مودب است؟ اکثر مردان مجرد دوست دارند قبل از آنکه خودشان را احمق جلوه دهند، این موضوع را بفهمند. یکی از بهترین روش ها برای تعیین این مسئله، آشنایی با زبان بدن زنان می باشد.

۵ علامت از زبان بدن زنان که نشان می دهد او شما را دوست دارد!

ممکن است تشخیص اینکه زنی شما را دوست دارد یا خیر بسیار سخت باشد. آیا او واقعا جذب شما شده است یا فقط مودب است؟ اکثر مردان مجرد دوست دارند قبل از آنکه خودشان را احمق جلوه دهند، این موضوع را بفهمند. یکی از بهترین روش ها برای تعیین این مسئله، آشنایی با زبان بدن زنان می باشد.

در اینجا ۵ نشانه زبان بدن زنان که بیان می کند او واقعا شما را دوست دارد را بررسی خواهیم کرد.

۱)  او به موهایش دست میزند.

آیا دختر مورد علاقه شما، زمانیکه با او صحبت می کنید به موهایش دست می زند؟ یا موهایش را به عقب پرت می کند؟ این سرنخ ها به ویژه زمانی مهم می شوند که هیچ دلیلی برای اینکار وجود نداشته باشد جز جلب توجه شما!

۲) او به قسمتهای دیگر بدنش دست می زند.

آیا او بدون هیچ دلیلی به بازویش دست میزند و یا زمانیکه با او صحبت میکنید لباسش را صاف می کند؟ به طور معمول زنانی که بدلیل خارش به خود دست میزنند و یا لباسشان را درست می کنند، اینکار را بصورت مخفیانه انجام می دهند، بنابراین اگر او اینکار را درست در مقابل شما انجام می دهد احتمالا در تلاش است تا توجه شما به بدنش را جلب کند.

۳) نگاه اغواکننده

آیا او به شما زل زل نگاه میکند و نگاهش را دور نمی کند؟ شاید او ابروهایش را بالا برده و چشمهایش را تنگ کرده باشد. او همچنین ممکن است به شما نگاه کند و به سرعت چشمک بزند یا حتی به آرامی چشمک بزند. نگاه او را با زنانی که هیچ علاقه ای به شما ندارند مقایسه کنید.

زبان بدن مردان عاشق -اموزش زبان بدن - زبان بدن مردان  زبان بدن زبان بدن کسی که دوستتان دارد 548b4e590e07e   1 rbk body language mirror his gestures s2

 

۴) او با موهایش بازی می کند.

اینکار فراتر از دست زدن به موهایش است. بازی کردن با موها، نشانه ای از زن بودن است. اگر او موهایش را به دور انگشتش می پیچد، سعی در جلب توجه شما دارد. همچنین اینکار می تواند نشانه ای باشد از اینکه او خسته شده است، پس بهتر است شما کاری انجام دهید تا علاقه ی او را جلب کنید.

۵) او مشتاقانه به نوشیدنی شما نگاه می کند.

اگر شما نوشیدنی داشته باشید و او نداشته باشد، ممکن است به نوشیدنی شما نگاه کند؛ زیرا او می خواهد که شما برایش یک نوشیدنی بخرید. این فرصتی عالی است تا از او بپرسید که آیا می توانید یک نوشیدنی برایش بخرید؟

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  زبان بدن کسی که دوستتان دارد

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3