آموزش زبان بدن

زبان بدن پوتين

زبان بدن پوتین (5)

زبان بدن پوتین (۵)

زبان بدن پوتين : با آمدن آقای پوتین به کشور عزیزمان ایران چند روزی است که بحث زبان بدن پوتین داغ شده است ، امرزو هم دو تا رسانه از من خواستند که نقدی بنویسم  بنا به دلایل کاملا شخصی قبول نکردم . اما بنا به درخواست یکی از دوستانم و عکس های که برای من فرستاده چند خطی با سواد محدود و دانش کم خودم برای تحلیل بهتر از رفتار اقای پوتین می نویسم . هر عکس چند خط کوتاه در مورد رفتار های اقای شماره یک پوتین کافی نیست و در رابطه با زبان بدن پوتین تعریفی کوتاه است . 

 

زبان بدن پوتین

 

زبان بدن پوتین (8)

پوتین مردی قدرتمند و زیرک است که با توجه به موقعیت ها پیش امده سعی می کند تا دیگران را به خود جلب کند . او مردی خوش لباس هم است . هر ازگاهی حرکاتی انجام می دهد که شاید همگان فکر کنند برای جل توجه است و عقده دارد ! اما واقعیت چیز دیگری است زبان بدن پوتین به هیچ عنوان از توهین و … نیست بلکه پوتین ادم زیرکی است که یم داند کجا و چگونه دیگران را با زبان بدن و رفتار غیرکلامی به دام بیاندازد . اواز چشم هایش خوب استفاده می کند حتی برای چشمک زدن به رقیب .

زبان بدن پوتین (15)

گرفتن فضا و ایجاد یک دایره در محیط  بدن هر شخص غالبا برای نشان دادن قیافه حق به جانب و یا ایجاد محیط امن است برای خود . دست روی میز گذاشتن به تنهای معنی به خصوصی ندارد اما . ریس قدرتمند تزار ها با گذاشتن دست و خم شدن دارد قدرت تسلط خود را به رخ ما می کشد .

زبان بدن پوتین (18)

یکی از زیرک ترین افراد که هنگام دست دادن خیلی دقت می کند و سعی می کند حواسش بهدست دادن و حتی نوع لمس دست ها باشد اقای پوتین است .ایشون همیشه قبل و حتی هنگام دست دادن زاویه و حتی قدرت فشار دست های خود را هم تنطیم می کند . به این دو عکس نگاه کنید که چطور پوتین در حین دست دادن با اوباما حالت های خود را کنترل و حتی تغییر می دهد . 

زبان بدن پوتین (17)

 

 

ایستادن مرد شماره یک روسیه

زبان بدن پوتین (20)

 

ایستادن این هرکول جیبی اسیا کاملا متفاوت تر است با همه سیاستمدرارن که دیه اید عرض پاهای او بیشتر از عرض شانه های او هست. قد پوتین کوتاه است و این امر حتی باعث می شود قد او کوتاه تر دید شود اما این کار را به دفعات زیاد انجام می دهد . 

 

زبان بدن پوتین (22)

اما همیشه حرف از نشستن پوتین بوده است و هست ! این روز ها هم که با امدن این مرد به ایران حرف های زیادی می شنویم . اما اگر به نشستن او دقت کنیم نکات خوبی را می بینیم که می توانیم از انها نشانه های خوبی و مفاهیم با ارزشی را درک نماییم . اقای پوتین همیشه در مواجه با افرادی که دوست ندارد و یا کشورش  انها هم جهت نیست نوع نشستن خاصی دارد که می توان ان را در عکس های زیر به خوبی مشاهده کرد .

زبان بدن پوتین (5)

 

 

زبان بدن سیاستمداران (7)

 

 

پوتین را من به شخصه به دو دلیل دوستش دارم که شاید یکی از انها جودوکار بودن او است که باعث شده همیشه برای من جذاب باشد .در طول این مدت چند سال ۱۰۰ تا ۱۵۰ عکس در مورد های مختلف از او دیده ام اما تصاویر او در ایران برای من جذاب تر و دلنشین تر بود . ترجیح می دهم در این مورد خاص سکوت کنم . متاسفانه مقالات این دور روز کاملا عجولانه نوشته شده و اکثر موارد هم توسط کسانی نوشته شده که هیچ اطلاعی از زبان بدن نداشتد امیدوارم دوستان خوب ما در انتشار مطالب دقت بیشتری کنند .

 

پست های مرتبط

One thought on “زبان بدن پوتين

  1. سید علی حسینی گفت:

    بسیار عالی و آموزنده من افتخار آشنایی با شما را در سمینار هتل آسمان اصفهان داشتم و خیلی علاقه مند به مبحث در زمینه زبان بدن شدم.خیلی درباره مردان سیاسی دولت های مختلف مطلب خوندم و منتظر اطلاعات کامل زبان بدن پوتین هستم….بازم ممنون وقت گذاشتید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *