زبان بدن نوید محمدزاده – اختصاصی مجله ایدال

3

این مقاله اختصاصی مجله زندگی ایدال و به درخواست مجله  درباره زبان بدن نوید محمدزاده نوشته شده است و نقادانه به استایل پوشش و زبان بدن نوید محمدزاده پرداخته شده است .  

نوید محمدزاده استاد انتخاب لباس‌های نامتعارف، اما خاص است

زبان بدن نوید محمدزاده -اموزش زبان بدن زبان بدن نوید محمدزاده زبان بدن نوید محمدزاده - اختصاصی مجله ایدال 201656233536956442a

کاشف لباس‌های عجیب‌وغریب!

جزو بازیگرانی است که استایل رسمی و غیررسمی او همواره توسط کارشناسان این حوزه نقد می‌شود.

مدال متفاوت‌ترین استایل بازیگران در مراسم‌ مختلف را باید به نوید محمدزاده داد! لباس‌های او در جشنواره‌ها همواره مورد نقد منتقدان قرار می‌گیرد. پوشیدن شلوارهای متفاوت و ست کردن آن با کفش‌های خاص از ویژگی‌های استایل اوست! حتما به خاطر دارید که بیشترین واکنش کارشناسان این حوزه و مردم زمانی بود که عکسی از محمدزاده در حاشیه مراسم اکران فیلم ناهید در جشنواره کن پخش شد. البته او بعد از انتشار این عکس نوشت؛ «برای مراسم رسمی جشنواره قطعا چنین لباسی را انتخاب نمی‌کنم و عکس در بخش دیگری از شهر گرفته‌شده که مربوط به  برگزاری مراسم جشنواره نیست». البته او قبل‌تر از این ماجرا هم با لباس‌های متفاوت و به‌نوعی عجیب در مراسم‌ مختلف ظاهر شده بود. به همین بهانه استایل متفاوت او سراغ ستاره سلامی، کارشناس حوزه استایل و پویا ودایع کارشناس رفتارهای غیرکلامی و زبان بدن رفته‌ایم تا هر یک از ظن خود استایل و زبان بدن نوید محمدزاده را بررسی کنند.

**

کارشناس استایل – ستاره سلامی

انتخاب‌هایی متمایز

نوید محمدزاده جزو بازیگرانی است که سبک لباس‌هایش همیشه از طرف کارشناسان حوزه استایل نقد می‌شود. انتخاب لباس‌های عجیب‌وغریب همواره او را از سایر بازیگران جوان هم‌نسلش متمایز می‌کند.

متفاوت در مراسم‌ رسمی

هرچند انتخاب‌های متفاوت و جسورانه او شایسته تحسین است اما بازیگران جوان به‌ویژه در مراسم و جشنواره‌های رسمی باید به زیبایی‌شناسی استیلی که انتخاب می‌کنند، توجه بیشتری داشته باشند. شاید به این خاطر که همیشه عرف بوده بازیگران برای مراسم‌ رسمی سراغ لباس‌های نامتعارف نروند.

سلیقه شخصی و رنگ‌های گرم

نوید محمدزاده لباس‌های خاص و متفاوتش را بر اساس سلیقه شخصی خود انتخاب می‌کند، اغلب پوشش‌های روزانه او اسپرت و معمولا بارنگ‌های تند همراه است. با توجه به انتخاب لباس‌های او متوجه علاقه شخصی‌اش به طیف رنگ‌های گرم مثل زرشکی و کفش‌های اسپرت قرمز می‌شویم.

جسارت ذاتی

با نگاه عمیق به چهره محمدزاده، طرز نگاه کردن، ایستادن و صحبت کردن او متوجه می‌شویم که جسارت از ویژگی‌های شخصیتی اوست. به همین دلیل همان‌طور که از شخصیت او پیداست، انتخاب‌هایش در زمینه لباس هم جسورانه و متفاوت است.

زبان بدن نویدمحمدزاده -اموزش زبان بدن- زبان بدن بازیگران زبان بدن نوید محمدزاده زبان بدن نوید محمدزاده - اختصاصی مجله ایدال c058f544c737782deacefa532d9add4c8018

خاص خودش…

یکی از استایل‌هایی که بسیار از نوید محمدزاده دیده‌ایم پوشیدن شلوارهایی با ساق تنگ و پوتین‌های مدل سربازی است.

او هنجارشکنی می‌کند

سلیقه شخصی او در انتخاب لباس به‌هیچ‌وجه سنتی نیست و همیشه شاهد هنجارشکنی در پوشش او هستیم. مهم‌ترین ویژگی استایل محمدزاده همین هنجارشکنی است.

تی‌شرت ساده و شلوار چهارخانه

در بسیاری از مراسم‌ها‌ انتخاب او تی‌شرت‌های ساده با شلوارهای چهارخانه غیرمعمول است. ناگفته پیداست تی‌شرت ساده بهترین انتخاب برای تکمیل این ست محسوب می‌شود، چراکه هر انتخاب دیگری این سبک لباس را نامتناسب جلوه می‌دهد.

سبک خاص خودش

در کل می‌توان گفت نوید محمدزاده سبک خاص خودش را در لباس پوشیدن دارد. او حتی در پوشش‌های روزانه از پس ست کردن لباس‌هایش متناسب با سلیقه شخصی‌اش به‌خوبی برآمده است.

**

زبان بدن نوید محمدزاده -اموزش زبان بدن - استادی زبان بدن نوید محمدزاده زبان بدن نوید محمدزاده - اختصاصی مجله ایدال 0005 e1481003184689

کارشناس زبان بدن – نظرات  پویا ودایع درباره زبان بدن نوید محمدزاده 

انتخاب‌های عجیب‌ وغریب

نوید محمدزاده با انتخاب‌هایش نشان داده دوست دارد متفاوت دیده شود و هنجارشکنی کند. او به سراغ انتخاب‌های عجیب‌وغریب و کمتر دیده‌شده برای لباس می‌رود. نوع آرایش موها، ریش و… همه نشان‌دهنده این تفاوت است.

سبک متفاوت لباس پوشیدن او

خیلی‌ها او را با سبک خاص لباس‌هایش می‌شناسند و از همین طریق هم شخصیت محمدزاده را تحلیل می‌کنند.     

حرکات اغراق‌آمیز

در رابطه با زبان بدن محمدزاده نکته‌ای که بسیار به چشم می‌آید، استفاده اغراق‌آمیز از دست‌ها و پاهاست. او می‌خواهد سبک نشستن، ایستادن و حتی ژست‌های خاص خودش را داشته باشد و این مسئله از حرکات بدنی او به‌وضوح قابل‌تشخیص است.

محمدزاده پرانرژی

نوع نشستن و ایستادن بازیگرها به‌نوعی کارت شناسایی‌شان محسوب می‌شود، چون موقعیت اجتماعی ویژه‌ای دارند و مسلما زیر ذره‌بین مخاطب‌ها و رسانه‌ها هستند. محمدزاده هم دنبال متفاوت دیده شدن است. او بسیار پرانرژی ظاهر می‌شود و حرکات بدنی زیادی هم دارد.

زبان بدن نوید محمدزاده -اموزش زبان بدن- مدرسه زبان بدن زبان بدن نوید محمدزاده زبان بدن نوید محمدزاده - اختصاصی مجله ایدال photo 2016 03 16 16 26 54

حرکات حساب‌شده…

حرکات صورت نوید محمدزاده بسیار حساب‌شده است. کاملا مشخص است این بازیگر خوش‌آتیه با زبان بدن حساب‌شده، دنبال هر چه بهتر شناخته شدن در دنیای وسیع هنر و بازیگری است.زبان بدن نوید محمدزاده در حال جا افتادن در نقش ها است .

واکنش‌های هماهنگ

روند بازیگری او در این سال‌ها نشان‌دهنده این مسئله است که در آینده شاهد زبان بدن حساب‌شده‌تر و مهارت بالاتری از او خواهیم بود. از ویژگی‌های جالب محمدزاده این است که سبک بازی و حرکات بدنش به‌خوبی با هم‌بازی‌اش هماهنگ می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از واکنش‌هایش از تاثیر بازیگر نقش مقابلش نشأت می‌گیرد.

استاد استفاده از حرکات صورت  

او سعی می‌کند از حرکات صورت به‌خوبی استفاده کند. در صورت او کم‌تر شاهد تاثیرگذاری چشم‌ها هستیم بلکه او استاد استفاده از حرکات صورت و تکان دادن سر است. درواقع او بیش از این‌که از چشم‌هایش کمک بگیرد از حرکات سر و عضلات صورت استفاده می‌کند.

«تن گفت» زبان بدن نوید محمدزاده

هر بازیگری «تن گفت» خاص خودش را دارد که همان امضای بازیگری‌اش محسوب می‌شود. محمدزاده این امضا را به دلیل رفتارهای غیرکلامی و زبان بدن خاص و متفاوتش دارد.

لباس‌هایی متناسب با اندام

او لباس‌هایش را با وسواس انتخاب می‌کند. قطعا هرچقدر لباس متناسب‌تر با اندام انتخاب شود، حرکات بدن راحت‌تر خواهد بود.

 

زبان بدن نوید محمدزاده چاپ شده در مجله زندگی آیدال

 

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: زبان بدن نوید محمدزاده – اختصاصی مجله ایدال

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

٪ s را نظرات

 1. زهرا می گوید

  ضمن تشکر از مطالب خوب سایت و کانال تلگرامتون، اگر امکان داره زبان بدن بازیگران زن سینمای کلاسیک مثل آدری هیپبورن، اینگرید برگمن، آوا گاردنر و … رو در فیلم های مطرحشون تحلیل کنید. سپاسگزارم.

  1. pooya vadaie می گوید

   سلام

   ممنونم از توجه شما در اولین فرصت با توجه به دانش خودمان صحبت خواهیم کرد در این موارد که فرمودید .

   سپاس از شما

   1. زهرا می گوید

    سپاسگزارم

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3