Sign in

بستن
Create an Account

سبد خرید

بستن
مدیر برنامه ها: ۰۹۱۹۹۲۰۰۰۳۷

آموزش و مشاوره در زمینه : زبان بدن | مذاکره | شخصیت شناسی | توسعه فردی

زبان بدن قالیباف شهردار تهران
آموزش زبان بدن

زبان بدن شهردار تهران قالیباف

زبان بدن شهردار تهران قالیباف

پویا ودایع در گفت و گو با برنا :

حالت صورت قالیباف سرد است

این  استاد زبان بدن در خصوص رفتارهای غیرکلامی  شهردار تهران گفت: احساسات در صورت او نمی نشیند و آن حس و حالت سردی به خوبی در صورت وی دیده می شود

شاید جرات نقد کردن و تحلیل رفتار دیگران در کمتر کسی باشد و هر کسی حوصله بازخورد را نداشته باشد اما تجربه ای که برای ما افکار سنج ها به وجود آمده، نشان داده تحلیل رفتار آدم های بزرگ همیشه باعث پیشرفت رفتار اجتماعی در جامعه شده و رفتار های صحیح و درست افراد کارآمد و بزرگ الگو قرار داده شده است. پویا ودایع مدرس زبان بدن، محمدباقر قالیباف، شهردار تهران را در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، مورد بررسی قرار داده است. شخصی که این روزها به دلایل مختلف در صدر اخبار مثبت و منفی قرار گرفته است. 

قالیباف مدیر پشت میز نشین نیست

 قالیباف جزو افراد اجرایی است که وارد حوزه شهری تهران شده است. حوادث تلخ این چند روز باعث شد نگاهی به رفتار های شهردار تهران بزرگ بیاندازیم. فراموش نکنیم که تحلیل های زبان بدن صرفا از روی حرکات بدن شکل می گیرد و نه چیز دیگری. فراموش نکنیم که با یک کاپیتان روبرو هستیم نه یک مدیر پشت میزنشین. قالیباف با لباس های مخصوص در محل حوادث حاضر می شود. چون می داند که دیده می شود و رفتارهای او الگو خواهد شد.

زبان بدن قالیباف

زبان بدن قالیباف

 

قالیباف مرد حرکات انگشت و دست

قالیباف از حرکات سریع انگشتان و دست ها در خیلی از اوقات کمک می گیرد. حرکات مستقیم و اشاره ای او حاکی از به نمایش دادن قدرت و توان خود به دیگران است. اشاره انگشت خیلی جاها نشانه قدرت و نشان دادن آن تحلیل می شود و فقط قدرت نمایی می کند. حرکات خطی دست ها و انگشتان هم معانی سلطه گری را نشان می دهد و یکه تازی. اما در زبان بدن قالیباف مشاهده می شود که گاه با حرکات صورت با دست ها زیاد هماهنگ نیست و علی رغم میل باطنی دست ها به شدت با سرعت و سلطه گرانه اشاره می کنند.

زبان بدن قالیباف-۰

زبان بدن قالیباف-۰

محدودیت در استفاده از دست ها

استفاده از دست ها محدود است. می توانیم حرکات دست های او را حدس بزنیم یا اشاره با انگشت است یا کف دست نشان دادن و یا … خیلی دایره حرکات دست شهردار ما محدود است. استفاده از حرکات دایره ای بسیار کم است. فراموش نکنیم که حرکات دایره ای کمک بسیار زیادی برای باور پذیری و اقناع افراد حاضر می کند. بحث دیگر در مورد ایستادن قالیباف است. نوع ایستادن وی فرماندهی است. ولی در انتخابات ریاست جمهوری بد عمل کرد. نحوه ایستادن و نشستن می توانست بهتر باشد.

photo_2017-02-04_01-35-03

سردی صورت قالیباف

حالت های صورت قالیباف به صورتی است که نمی توان زیاد در آن حالات مختلف ناراحتی و خوشحالی را تشخیص داد. چون وی از میمیک های صورت خود به خوبی استفاده نمی کند. احساسات در صورت وی نمی نشیند و آن حس و حالت سردی به خوبی در صورت وی دیده می شود. ثانیه ها و دقایق اول این صورت افراد است که حالات را به دیگران انتقال می دهد و نشانگر احساسات باشد. این اتفاقاتی که در صورت قالیباف نمی افتد. ست بودن دست با حالات صورت به شدت مشکل دارد و باید به عنوان یک فرد مسئول روی این موارد کار کند.

لینک خبر

3 thoughts on “زبان بدن شهردار تهران قالیباف

  1. رضا بوالحسنی گفت:

    با سلام و وقت بخیر
    من مثل شما زیاد تخصصی کار نکردم ولی کتاب های زبان بدن وفیلم های زیادی راحب به این موضوع خوندم و دیدیم
    چیزی که من میتونم راحب سردی صورت آقای قالیباف بگم اینکه احتمالا بخاطر اینکه ایشون یک نظامی بودن و سالها آموزش های بخصوصی رو دیدین مخصوصا اینکه ایشون داخل نیروی انتظامی کار کردن مطمئنن میتونن احساسات خودشون رو کنترل کنن وراحب هماهنگ نبودن حرکات دست ها میتونیم بگم احتمالا بخاطر اینکه ایشون وقتی دستاشون ناهماهنگ میشه که اطلاعاتشون دقیق نیست

    1. سپاس از شما / ممنون از معرفی وب سایت مفیدتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
Scroll To Top

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.