زبان بدن زناشویی- بی علاقه بودن زن ها ( قسمت هفتم )

0

نشان دادن زبان از میان لب های فشرده شده

اگر زنی که شما به او علاقه دارید لب هایش را به هم می فشرد در حالیکه زبان خود را کمی جلو آورده بدون شک نشان دهنده بی علاقگی اوست. به همین سادگی او نشان می دهد علاقه ای ندارد که به او نزدیک شوید و این کار وقت تلف کردن است. بیرون آوردن زبان معنی دیگری هم دارد، او با کس دیگری رابطه دارد.

زبان بدن زناشویی- قسمت هفتم زبان بدن زبان بدن زناشویی- بی علاقه بودن زن ها  ( قسمت هفتم ) Project 28 1

مرد یک علامت نادر دریافت کرده که اگر متوجه باشد نشانه واضحی از بی علاقگی است. به این علامت می گویند نشان دادن زبان از بین دو لب به هم فشرده شده و علامت این است که او با کس دیگری رابطه دارد. 

علامت برج

وقتی زنی این حالت زبان بدن  را به خود بگیرد، به این معنی است که برتری خود را به نمایش می گذارد و بی علاقه است. او با نشان دادن این علامت بی علاقگی خود به مردان را نشان می دهد. در واقع او می گوید با خودش حس خوبی دارد و نیازی به کمک و همراهی ندارد. اگر باهوش باشید عقب می کشید حداقل تا زمانی که بتوانید او را قانع کنید که بازوهای خود را پایین بیاورد و حالت باز به خود بگیرد. اما اگر او دستان خود را بعد از شروع صحبت با شما دوباره بالا آورد، بهتر است زمان خود را جای دیگر خرج کنید. در این حالت زن ممکن است به صندلی تکیه دهد یا به عقب متمایل باشد.

آموزش زبان بدن زناشویی- قسمت هفتم زبان بدن زبان بدن زناشویی- بی علاقه بودن زن ها  ( قسمت هفتم ) Project 29

حالت برج را می توان به زنان نسبت داد. در این خصوص زن از درستی عقیده و نظر خود مطمئن است. او احتمالاً رو در رو شدن را دوست دارد، بنابراین هر کاری کرده اید که با این حالت مواجه شدید، بهتر است از آن دست بردارید و سعی کنید معکوس آن عمل کنید.

بی حوصلگی در زنان

مطمئناً دوست ندارید یک زن را بی حوصله و کسل کنید. وقتی زنی کسل و بی حوصله است بی قرار می شود. اما این برقراری با زمانی که دلیل آن تمایل جنسی است فرق می کند. زنان بعضی اوقات بی حوصلگی خود را با انداختن یک پا روی پای دیگر و تکان دادن پا به شکل ضربه زدن نشان می دهند. زنان در این مواقع ممکن است بیشتر خمیازه بکشند،سر خود را به دستشان تکیه دهند و یا اینکه سر خود را صاف نگه ندارند. نگه داشتن سر و حفظ زاویه آن وقتی اتفاق می افتد که کسی به صحبت های دیگری جذب شده است. شما باید خیلی مواظب باشید تا حوصله او سر نرود. اگر این چنین شود او به سرعت علاقه خود را از دست می دهد. بهترین کار این است که به اندازه کافی صحبت کنید تا مکالمه را حفظ کنید بدون اینکه بی ربط حرف بزنید. زیاد صحبت نکنید و بیش از حد در مورد موفقیت های خود حرف نزنید. نگاه کردن به سمت دیگر، نگاه کردن به ساعت، بازی با انگشتان، ضربه زدن با انگشتان پا یا بدن خمیده و شانه های افتاده با صورت بی روح نشانه های بی حوصله شدن است.البته این اشاره ها به دلایل مختلفی می تواند باشد یا فقط به دلیل خستگی باشد.

زبان بدن زناشویی- قسمت هفتم -6 زبان بدن زبان بدن زناشویی- بی علاقه بودن زن ها  ( قسمت هفتم ) Project 30

یک نشانه دیگر از زبان بدن بی علاقگی : زن با گذاشتن دست خود زیر سرش و خیره شدن بی حوصلگی خود را نشان می دهد. این حالت با حالتی که نشان دهنده علاقه است نباید اشتباه گرفته شود. درحالتی که نشان دهنده علاقه است، دست زیر سر قرار می گیرد اما سر با زاویه ۴۵ درجه صاف و محکم می ایستد .

تکیه دادن و نزدیکی

میزان نزدیکی نقش مهمی در جذابیت بازی می کند. ما تمایل داریم به چیزهایی که دوست داریم نزدیک شویم و از چیزهایی که دوست نداریم دور شویم. اگر زنی به عقب تکیه دهد یا حرکت کند، نشانه بی علاقگی اوست. امکان دارد او ناگهان بلند شود و شما را با یکی از دوستانش مشغول کند. فاصله قرار دادن بین شما و خودش یک علامت قوی از تلاش برای فرار از شما و نشانه بی علاقگی اوست.

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  زبان بدن زناشویی- بی علاقه بودن زن ها  ( قسمت هفتم )

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3