رجب طیب اردوغان یا ناجی ؟

2
رجب طیب اردوغان یا ناجی ؟Reviewed by پویا ودایع on Dec 28Rating:

شوی نمایشی یا واقعیت رجب طیب اردوغان؟ 

زبان بدن رجب طیب اردوغان رجب طیب اردوغان رجب طیب اردوغان یا ناجی ؟

چند روزی است که این خبر توجه افکار عمومی جهان به خود جلب کرده است اما با توجه به خبر و حواشی پیش آمده چیزی که نظر من جلب کرده . عکس های این حادثه است که به نظر مشکوک به نوعی تاتر خیابانی است تا نجات انسان ها  .

اگر در تصاویر خبرگزاری ها نگاه کنیم نفری می بینمی که کلاه لبه دار به سر دارد و قصد خودکشی آیا به نظر شما اگر کسی بخواهد این کار را انجام دهد کلاه داشتن و یا نداشتن براش مهم می شود ؟ ایا عادت کلا گذاشتن را در حال دست دادن کنار می گذارد ؟ یعنی برای خودکشی ترجیح می دهد کلاس سرش باشد و برای دیدار ریس جمهور کلاه را بردارد ؟

نکته بعد نوع نگاه های مرد خودکشی کننده و جهت نگاه در دیدار رجب طیب اردوغان است که هیچ غافلگیری و یا شوکه شدنی در چشم ها و صورت او مشاهده نمی شود و فقط به یک نفر عادی که ریس جمهور را دیده است ختم می گردد . نگاه بی روح او که قاعدتا اگر قصد خودکشی داشته باید استرس و یا منقلب شده را در چهره او ببنیم که اصلا در عکس گرفته شده قابل مشاهده نیست  ! افراد تحت شک دارای چهره های متفاوت هستند مخصوصا که نفری که در حال خودکشی است چهره کاملا متفات و پر احساس دارد که این احساسات در فرد خودکشی کننده دیده نمی شود !

نوع دست دادن این مرد هم نشان می دهد که انتظار سوپر منی  را از اردغوان داشته است ! نوع دست دادنی نیست که یک ادم عادی با یک نفر شخصیت مهم می دهد ! ما در برار افراد مهم دست خود را کنترل و از تجاوز بیش از حد اجتناب می کنیم در صوریت که ضصت فرد مقابل کاملا به دست اردوغان تجاوز کرده و حریم را رد کرده است .

حتی نوع نگاه و ژست رجب طیب اردوغان که سعی در شلوغ بودن و نداشتن زمان دارد مشهود است که چگونه با غرور خاصی به او خیره شده است . اگر برای یک نفر ارزش قایل هستیم و دوست داریم نجات پیدا کند قطعا کمی جابجا می شویم و یا حتی پیدا شده از خورد را در دستور کار قرار می دهیم . ( حال شاید به دلایل امنیتی نمی خواستند خارج شوند که قابل در است   )  اما نکته اینجاست که اردوغان هیج چهره متعجبی ندارد و احساس همدری هم در چرهه او دیده نمی شود  و یا حتی تلفن خود را قطع کند و با مرد صحبت کند !.

مردی در حال خودکشی است ایا گارد امنیترجب طیب اردوغان  وظیفه ندارد ان را سناریوی برای ترور تلقی کند در تمام عکس ها دیده می شود که مرد توسط دو نفر محافظ راهنمای می وشد به دیدار اردوغان اما هیچ جا دیده نمی شود که او مورد جستجو بدنی انجام گردد و حتی در تمامی عکس ها زیپ لباس او تا انتها کشیده شده است !

پویا ودایع / مدرس و سخنران زبان بدن


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: رجب طیب اردوغان یا ناجی ؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

٪ s را نظرات

 1. مجید می گوید

  این همه داستان بافتی که چ ؟؟؟

  1. pooya vadaie می گوید

   سلام اقای علیزاده پرستار محترم کشور خوبمان ایران

   سایت ودایع برای اطلاع رسانی و اموزش است و مقالات همگی در مورد زبان بدن و …. است امیدواریم خوب اطلاع رسانی بکنیم در این مورد .

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +