۱۲ راه بهبود زبان بدن شما – قسمت دوم

نکات تن گفت

0

۱۲ راه بهبود زبان بدن شما-قسمت دوم

شما می توانید کسانی مانند دوستانتان، مدل ها، ستارگان فیلم ها و… که فکر می کنید زبان بدن خوبی دارند را ببینید و مانند آنها رفتار کنید. به کارهایی را که آنها انجام می دهند و شما انجام نمی دهید، دقت کنید. رفتارهایی از افراد را که می پسندید، انتخاب کرده و تلاش کنید تا آنها را یاد بگیرید.

در ابتدا برای تغییر زبان بدن تان، باید زبان بدن خود را بشناسید. به نحوه نشستن، ایستادن، استفاده از دست ها و پاها و یا نحوه رفتار خود در هنگام صحبت با دیگران، توجه کنید.

ممکن است بخواهید جلوی آینه تمرین کنید. اگرچه اینکار احمقانه به نظر می آید، ولی خیالتان راحت باشد، چون هیچکس شما را تماشا نمی کند. این کار به شما نشان می دهد که از نظر افراد دیگر چگونه به نظر می آیید و فرصتی است تا قبل از ورود به جامعه تمرین کرده باشید.

در مرحله بعد چشم هایتان را ببندید و نحوه ایستادن و نشستن با اعتماد به نفس رو تجسم کنید. حرکات خودتان را در این حالات تجسم نمایید و سپس آن را تمرین کنید.

یک.لبخند بزنید و بخندید :

 مواظب باشید خیلی خودتان را جدی نشان ندهید. وقتی کسی چیز خنده داری میگوید، با آرامش لبخند بزنید یا بخندید. اگر شما مانند یک فرد مثبت به نظر برسید مردم بیشتر مایل به گوش دادن حرف هایتان هستند. اما وقتی جکی تعریف می کنید اولین نفری نباشید که به آن می خندد؛ چون با اینکار شما مضطرب به نظر خواهید رسید. وقتی کسی را به شما معرفی می کند لبخند بزنید اما نیشخند نزنید، چون اینکار شما را یک آدم دورو و غیرقابل اطمینان جلوه می دهد.

دو.صورت خود را لمس نکنید :

این کار شمارا عصبی نشان می دهد و موجب حواس پرتی شنوندگان یا کسانی که حرف می زنند، می شود.

سه.سر خود را بالا بگیرید :

 به زمین نگاه نکنید؛ چون ممکن است غیرقابل اعتماد به نظر برسید. سر خود را صاف و چشمانتان را مستقیم نگه دارید.

چهار.سرعتتان را کم کنید :

 این مورد در رابطه با خیلی چیزها است. برای مثال آرام راه رفتن نه تنها شما را با اعتماد بنفس و آرام جلوه می دهد بلکه باعث می شود احساس تنش و اضطراب کمتری داشته باشید.

 

بهبود زبان بدن - تن گفت شما  زبان بدن 12 راه بهبود زبان بدن شما - قسمت دوم n 152397

 

پنچ.نوشیدنی خود را پایین بگیرید :

نوشیدنی خود را ، مقابل سینه تان قرار ندهید. در حقیقت هیچ چیز را جلوی سینه تان قرار ندهید؛ زیرا با اینکار به نظر می رسد که شما گارد گرفته اید و می خواهید از شخص مقابل فاصله بگیرید. نوشیدنی خود را پایین آورده و کنار پاهایتان بگذارید.

شش. دست ها و پاهای خود را از روی هم عبور ندهید:

ممکنه قبلا شنیده باشید که نباید دستهایتان را ضربدری بغل کنید؛ چون با این کار به نظر می رسد که شما حالت دفاعی به خود گرفته اید. این موضوع برای پاها نیز حکم می کند پس همیشه پاها و دست های خود را باز نگه دارید

هفت.نگرش مثبت :

آخرین و مهمترین نکته، حفظ یک نگرش مثبت، صریح و آرام است. احساس شما می تواند از طریق زبان بدنتان منتقل گردد و دستاوردهای بزرگی را برای شما به ارمغان آورد..

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  ۱۲ راه بهبود زبان بدن شما – قسمت دوم

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3