۱۲ راه بهبود زبان بدن شما-قسمت اول

ناگفته های تن گفت

0

۱۲ راه بهبود زبان بدن شما-قسمت اول

هیچ توصیه خاصی درباره نحوه استفاده از زبان بدن تان وجود ندارد. آنچه که شما انجام می دهید، بسته به محیط و شخصی که با شما صحبت می کند، ممکن است به روش های مختلفی تفسیر شود. قطعا زبان بدن شما در هنگام صحبت با رئیستان در مقایسه با زمانی که با دختر یا پسر مورد علاقه تان صحبت می کنید، متفاوت است. در اینجا برخی از تفسیرهای رایج زبان بدن و روش های برقراری ارتباط موثر با بدنتان، آورده شده است.

رعایت برخی از این نکات ممکن است این حس را در شما بوجود آورد که از چیزی تقلید می کنید. اما این روش ها تا زمانی نوعی تقلید به حساب می آیند که شما از آن ها برای یادگیری استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید احساسات در این کار به شما کمک می کند؛ مثلا اگر کمی بیشتر لبخند بزنید احساس خوشحالی بیشتری می کنید، اگر صاف بشینید، احساس انرژی و کنترل بیشتری خواهید داشت و یا اگر  سرعت انجام حرکاتتان را آرام تر کنید، احساس آرامش بیشتری خواهید کرد. احساسات شما در واقع رفتارهای جدید شما را تقویت می کند و این احساسات، عجیب و غریب بودن رفتارتان را از بین خواهد برد.


یک .
ارتباط چشمی داشته باشید اما خیره نشوید :

 اگر شما درحال صحبت با چند نفر هستید با تمام آنها ارتباط چشمی برقرار کنید. با این کار شما رابطه بهتری با آنها برقرار می کنید و متوجه می شوید که آنها به صحبت های شما گوش می دهند. خیره شدن زیاد در طول صحبت ممکن است مردم را اذیت کند. همچنین صحبت کردن بدون ارتباط چشمی باعث می شود شما غیر قابل اعتماد به نظر آیید. اگر تا به حال از ارتباط چشمی استفاده نکرده اید، ممکن است در ابتدا کمی سخت یا ترسناک به نظر آید، اما سعی کنید این کار را تمرین کنید و پس از مدتی به آن عادت خواهید کرد.


دو .
از اشغال کردن مقداری از فضای اطراف خود نترسید :

مقداری از فضای اطراف خود را اشغال کنید؛ مثلا نشستن یا ایستادن با پاهای کمی باز نشاندهنده اعتماد به نفس شماست و به شما احساس راحتی می دهد.

سه.وقتی با شما صحبت می کنند، سرتکان دهید :

تکان دادن سرتان وقتی دیگران با شما صحبت می کنند، به معنی این است که شما به حرف هایشان گوش می دهید. اما این کار را بیش از اندازه و مانند دارکوب انجام ندهید.

 

۱۲ راه بهبود زبان بدن بهبود زبان بدن 12 راه بهبود زبان بدن شما-قسمت اول Dollarphotoclub 99592049

چهار .صاف بشینید ، خم نشوید :

البته حواستان باشد که حالتی راحت داشته باشید و تحت فشار به نظر نیایید

پنج .خم شوید، اما نه خیلی زیاد :

 اگر می خواهید نشان دهید که حرف های طرف مقابل برایتان جذاب است، به سمت شخصی که صحبت می کند خم شوید. اگر می خواهید نشان دهید که اعتماد به نفس دارید و آرام هستید کمی به عقب تکیه دهید. اما بیش از حد به جلو خم نشوید وگرنه شما محتاج و مستاصل به نظر خواهید رسید. یا بیش از حد به عقب تکیه ندهید چون مغرور و سرد به نظر میرسید.

 

منتظر قسمت دوم بهبود زبان بدن باشید 

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  ۱۲ راه بهبود زبان بدن شما-قسمت اول

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3