رویدادها

برگزاری کارگاه زبان بدن در سخنرانی ( دانشگاه شریف و امیر کبیر )

برگزاری کارگاه زبان بدن در سخنرانی ( دانشگاه شریف و امیر کبیر ) : تجربه شرکت در کارگاه های آموزش سخنرانی رو چند سالی بود از دست داده بودم و به خاطر مشغله کاری نمی توانستم به آموزش در این حوزه بپردازم . با دعوت برگزار کننده جوان و کوشای این دوره ها آقای اهورا فتحی فرصتی پیش آمد تا دوباره به روزهای قبل برگشتی بزنم و خاطرات دوران اول تدریس در ۵ سال قبل  را دوباره تجربه نمایم . دیدن مجدد دکتر علیرضا شیری بعد سال ها و تجربه همکاری با محمد حافظی نژاد عزیز  از بهترین تجربه های این دوره بود .برگزاری خوب و منظم این کارگاه ها خود نشان از اراده دانشجویان جوان و فرهیخته کشور دارد که علی رغم خیلی از مشکلات توانستند این دوره ها رو خوب و به موقع انجام دهند .

 

مدرسین کارگاه ها :

 

دکتر علیرضا شیری

خانم فرزانه  معصومیان 

پویا ودایع

جمال قمری 

حسین کلهر 

محمد حافطی نژاد

و ….

 

موضوع کارگاه های این دوره که اساتید به آن پرداختند  :

فن بیان /زبان بدن و حرکات مناسب با کلام / تن صدا و تغییر ریتم و لحن / اعتماد به نفس و کنترل استرس / مهارت ها و تجربیات خاص در سخنرانی  /مدیریت زمان /چگونه اسلاید های بهتری بسازیم / طنز در سخنرانی / جمع بندی و حفظ موضوع در حین سخنرانی / سخنرانی فی البداهه / آیین سخنرانی  / پوشش مناسب در حین ارائه / زبان بدن در سخنرانی

 

 پویا ودایع در این کارگاه های به صورت اختصاصی برای دوستان و علاقه مندان به حوزه سخنراین در مورد زبان بدن در سخنرانی صحبت کردند و عوامل موثر در زبان بدن سخنران را بیان کردند .

 

گزارش تصویری مسابقات سخنرانی دانشگاه شریف و امیرکبیر :

 

زبان بدن در سخنرانی جزو مباحثی است که در نیمه دوم سال به صورت یک کتاب مجلد تقدیم علاقه مندان خواهد شد . این کتاب در ۲۰۰ صفحه به نکات مهم استفاده از دست ها و طریقه بیان مطالب در سخنرانی از طریق تکنیک های زبان بدن در سخنرانی اشاره خواهد کرد . 

 

 

پست های مرتبط

2 thoughts on “برگزاری کارگاه زبان بدن در سخنرانی ( دانشگاه شریف و امیر کبیر )

  1. NAHIDSALLEHI گفت:

    سلام جناب اقای ودایع باسلام مطالبی را که میبینم بیشتر در زمینه زبان بدن مذاکرات و شرکتها و فروش میباشد
    اگر ممکن است زبان بدن برای قبل ازدواج و بعد ان را بپردازید

    1. vadaie گفت:

      سلام .. از هفته بعد انشالله مقالات بیشتری برای شما دوستان انتشار داده خواهد شد . ممنونم از اظهار نظرتون و پیشنهاد خوب شما … سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *