برگزاری کارگاه اصول و فنون مذاکره در موسسه بچه های آسمان

همه ما می توانیم مذاکره کنیم

0

کارگاه اصول و فنون مذاکره در آسایشگاه خیریه معلولین بچه های آسمان  روز دوشنبه ۲۵/۱۰/۹۶ با حضور۳۰ نفر از کارکنان و پرسنل واحدهای مشارکت، روابط عمومی، منابع انسانی، فن آوری اطلاعات، حراست، قلهک برگزار گردید.

کارگاه از ساعت ۹:۳۰ صبح لغایت ۱۲ ظهر به مدت ۲۱۰ دقیقه به طول انجامید. در این کلاس آقای دکتر پویا ودایع به عنوان مدرس حضور داشتند. ایشان در ابتدای جلسه مقدمه ای را به جهت معرفی خودشان ارائه نمودند. سپس مهارت های مذاکره از جمله: مهارت زمان بندی، تصمیم گیری، ارتباطی، فن بیان و… را بیان نمودند و در ادامه در مورد موانع مذاکره و راه حل های آن توضیحاتی با ذکر مثال فرمودند.

کارگاه اصول و فنون مذاکره - دکتر پویا ودایع - بچه های اسمان - اموزش مذاکره  اصول و فنون مذاکره برگزاری کارگاه اصول و فنون مذاکره در موسسه بچه های آسمان mozakere2

در نهایت برای درک شفاف توضیحاتشان مبنی بر راههای موفقیت خود، مواردی را اشاره نمودند. کلام آخر ایشان این بود که مخاطب مذاکره با احساسات تصمیم گیری می نماید و باید از این فرصت استفاده نمود.

کارگاه اصول و فنون مذاکره - دکتر پویا ودایع  اصول و فنون مذاکره برگزاری کارگاه اصول و فنون مذاکره در موسسه بچه های آسمان mozakere3

آسایشگاه خیریه نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه های آسمان کامران  از سال ۱۳۷۸ و با شماره ثبت  ۱۵۲۸۰ در قالب یک سازمان غیردولتی غیر انتفاعی مشغول خدمات رسانی می باشد.

موسسه در چهار  قسمت دختران زیر ۱۴ سال ،پسران بالای ۱۴ سال ، در بخش بزرگسالان (سالمند)  و دفتر جلب مشارکت های مردمی واقع در اندرزگو مشغول به فعالیت می باشد قابل ذکر است حدود ۶۰% این عزیزان بی سرپرست ، مجهول الهویه و بدسرپرست می باشد و از آنجائیکه عمده هزینه های موسسه از قبیل مواد غذایی،دارویی،مصرفی و… از طریق کمکهای مردمی تامین می گردد،موسسه نیاز به حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می باشد.

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  برگزاری کارگاه اصول و فنون مذاکره در موسسه بچه های آسمان

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3