آموزش زبان بدن
رویدادها

آموزش زبان بدن به گروه تشریفات و مراقبت کانسپت

آموزش زبان بدن به گروه تشریفات و مراقبت کانسپتReviewed by پویا ودایع on May 10Rating:

دو.ره سه روزه آموزش زبان بدن به گروه مراقبت فردی کانسپت توسط پویا ودایع

logo-concept آموزش زبان بدن آموزش زبان بدن به گروه تشریفات و مراقبت کانسپت  d8 a2 d9 85 d9 88 d8 b2 d8 b4  d8 b2 d8 a8 d8 a7 d9 86  d8 a8 d8 af d9 86

درباره کانسپت

 شرکت کارنگار سازه پرداز تهران بانام تجاری ” کانسپت ” از سال ۱۳۸۵ با هدف راه اندازی اولین مجموعه مراقبت های فردی ، مکانی ، اجتماعی و تخصصی تشریفات ، همراهی ، حفظ آرامش و امنیت در مراکز عمومی و خصوصی آغاز به کار کرد .

این شرکت در ابتدا با استفاده از یک تیم ده نفره متشکل از ورزشکاران و قهرمانان کشوری و بین المللی به ارائه خدمات محدود پرداخت و در اوایل سال ۱۳۸۶ با پیوستن ۳۰ تن نیروی جدید به مجموع ۴۰ تن ارتقاء یافت و این سیر صعودی با افزایش اعتبار ، شناخت و درخواست خدمات کانسپت ادامه یافت تا در اوایل سال ۱۳۸۷ به تعداد ۲۰۰ تن متشکل از متخصصان ، مدیران و نیروهای کار آمد و ورزیده افزایش یافت و در حال حاضر با بکارگیری ۲۱۵ تن از نیروهای حرفه ای و متخصص آموزش دیده و مجرب بزرگترین تیم تشریفات، مراقبت و همراهی در کشور همچنین شناخته شده ترین تیم بین المللی در خاورمیانه با مشارکت شرکت های بادیگارد بسیار معتبر جهانی محسوب می شود .

“کانسپت” به دلیل دیدگاه کاملا حرفه ای به امر تشریفات، مراقبت، همراهی اولین مجموعه ای در خاورمیانه است که به صورت تخصصی بخش ویژه ی بانوان را تاسیس نموده است . این بخش به صورت کاملا اختصاصی و مستقل از آقایان ، توسط بانوان ورزشکار نخبه و مجرب بر اساس شئونات و شرایط اجتماعی بانوان طراحی ، پیاده سازی و مدیریت می گردد و این امر نشانی دیگر بر دیدگاه حرفه ای کانسپت می باشد .

“کانسپت” به دلیل آنکه افراد متخصص و نیروی کاری را ، ارزش و سرمایه واقعی این مجموعه می داند ، اهمیت فراوان به جذب و آموزش نیرو های کارکشته با در نظر گرفتن حداقل استاندارد های تعریف شده خود قائل می باشد لذا آموزش های ارتقاء سطح فیزیک بدنی و ” ایی کی یو ” فکری در اولویت این مجموعه قرار دارد . اهم این آموزش ها شامل روابط عمومی و روانشناسی ، شناخت آناتومی بدن انسان ، فیزیولوژی ، بادی لنگوییج ( زبان بدن ) ، شناسایی مواد مخدر ، شخصیت شناسی ، ارتقای توانایی رانندگی و موتور سواری به سطح حرفه ای ، کمک های اولیه و آتش نشانی ، سلاح شناسی ، مراقبت های فردی در شرایط های متفاوت ، دوره های ویژه ی رزمی و دوره های ارتقای سطح زبان انگلیسی با استفاده از بهترین اساتید و مجموعه های آموزشی کشور و بین المللی می باشد .

ویژگی متمایز “کانسپت” ارائه ی خدمات تشریفاتی به صورت رایگان و انسان دوستانه به سازمان ها و ارگان های خیریه است . این امر نه تنها باعث افتخار و سربلندی “کانسپت” است بلکه از اولویت های خاص و دائمی این مجموعه محسوب می گردد .

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *